м. Мінська
вул. Маршала Тимошенко, 15г
(044) 428-01-09
(044) 428-01-11
(067) 325-99-16
Карта проїзду
м. Осокорки
вул. Дніпровська набережна 20а
(096) 806-52-25
Карта проїзду
м. Кловська
вул. Мечникова, 16
(068) 074-40-37
Карта проїзду
Троєщина
вул. Лаврухіна 3
(067) 391-68-48
Карта проїзду
 
 

Кріоліполіз або кріоліпосакція: позбавляємося від жиру без операцій

 

Багато людей живуть і не замислюються про хвороби, які можуть нас наздогнати. На жаль в наш час дуже актуальна така хвороба - як ожиріння! Одні страждають від зайвої ваги, інші вдаються до занять спортом, виснажливих дієт. А хтось просто вирішує дану проблему за допомогою медицини або косметології.

Кріоліполіз - той унікальний метод позбавлення від жирових відкладень, який допоможе швидко, без хірургічних втручань прибрати зайве з вашого тіла. Розберемо слово «кріоліпозіз»: від «кріо» - холод, «липо» - жир, «лізис» - розщеплення. Завдяки цій інновації за допомогою низьких температур, які виробляє апарат кріоліполіза, жир на вашому тілі стане тільки спогадом.

Лікування ожиріння способом охолодження підшкірного жиру спеціальною вакуумною насадкою зараз одна з найпопулярніших процедур. Вона побудована на принципі руйнування клітин під дією холоду, що допомагає значно скорегувати фігуру. Клітини, що загинули, виводяться з організму через кров в печінку і більше ніколи не відновлюються. А все тому, що різні клітини по-своєму реагують на низькі температури. Якщо клітини шкіри більш звичні до низьких температур, то жирові навпаки, їх захисний механізм до холоду повністю відсутній.

Чи безпечна така процедура? Вона не зашкодить ні вашому тілу, ні організму. Ділянки фахівець обробляє гелем. Після процедури можливі такі симптоми, як блідість, почервоніння і підвищення температури. Але в цьому немає нічого страшного, так як організм починає відновлюватися в той же день. Не залишиться й сліду від процедури: відновиться колір і температура, шкіра стягується природним способом. Клієнт буде відчувати себе добре. Повне відновлення спостерігається за 2-3 дні.

Головна перевага процедури в тому, що клітини жиру руйнуються й після її закінчення.

Перед процедурою косметолог проводить бесіду з клієнтом, разом визначаються ділянки, на яких би Вам хотілося видалити надлишки жиру. Для повного контролю лікар- косметолог вимірює Вас до процедури і після неї.

Як проходить процес

Ділянку шкіри з підшкірним відкладенням жиру засмоктують за допомогою апарату в спеціальну виїмку. Через акуратні сопла пристрою на них подається холод в межах -5°С. Так жирові клітини пошкоджуються, і ви худнете.

Тривалість процедури становить від 40 до 60 хвилин. Кількість процедур лікар- косметолог визначать залежно від ступеня і занедбаності ожиріння. В середньому максимального результату можна досягти за 1 до 4-5 процедур. Вартість такої процедури залежить від області, яка буде оброблена, і ступеня ожиріння. Результат того вартий.

Показання до кріоліполіза

Кріоліполіз призначають при надлишках жирових клітин в області:

  • живота;
  • спини;
  • стегон;
  • талії;
  • внутрішній поверхні рук.

Дану процедуру призначають при ожирінні сімейного типу, якому характерно: малорухливий спосіб життя, харчування фаст-фудом і жирною їжею. Вже після першої процедури проблемні зони набувають рельєфність і менший обсяг.

Протипоказання до кріоліполіза

 

На жаль не всі можуть позбутися зайвої ваги за допомогою даної процедури, адже вона має і протипоказання, такі як:

  • алергія на холод;
  • шкіряні захворювання;
  • прийом антикоагулянтів;
  • вагітність і період лактації;
  • проблеми зі згортанням крові.

Якщо у Вас є хоч одне з цих протипоказань, то обов'язково скажіть про це своєму лікареві!

Кріоліполіз призначений для боротьби з проблемними ділянками жирових відкладень і вважається одним з найефективніших методів.

Наш лазерний центр «Бомонд» не просто практикує дану процедуру. У нас найкращі сертифіковані фахівці, які не просто проведуть кріоліполіз, а й стануть помічниками і консультантами з усіх питань.

Кріоліполіз Цена
КРІОЛІПОЛІЗ (1 ЗОНА) 2800 грн
 
 
1
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 325-99-16
Написати повідомлення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: