м. Мінська
вул. Маршала Тимошенко, 15г
(044) 428-01-09
(044) 428-01-11
(067) 325-99-16
Карта проїзду
м. Осокорки
вул. Дніпровська набережна 20а
(096) 806-52-25
Карта проїзду
м. Кловська
вул. Мечникова, 16
(068) 074-40-37
Карта проїзду
Троєщина
вул. Лаврухіна 3
(067) 391-68-48
Карта проїзду
 
 

 

 

 

Краса без особливих зусиль - це просто!

Кожна дівчина хоче бути красивою і доглянутою за будь-яких  обставини. У сучасному суспільстві це бажання вже переросло в потребу, тому жінки користуються косметикою, відвідують салони краси, і навіть вдаються до пластичної хірургії. Незважаючи на те, що всі ці методи не завжди приносять бажаний результат.

Чому нам так важко бути красивими?

У кожної жінки є таке таємне бажання, бути красивою і при цьому докладати мінімум зусиль. І в спробі здійснити мрію, спочатку ми пробуємо на собі цілу купу косметики. Однак у неї є два суттєвих недоліки:

1. Ціна. Гарна косметика коштує чимало грошей, при цьому для отримання хорошого результату її потрібно багато і вона повинна бути різна. Жінки знають, що для того щоб обличчя було гарне, звичайного крему буде ой як мало. Тут потрібні і скраби, і маски для обличчя, і багато іншого. А це все гроші, тим більше, якщо косметика брендова.

2. Постійність. Косметикою потрібно користуватися регулярно, і якщо ви кілька днів не виконали всіх потрібних процедур, результат виявляється миттєво.

При цьому, жінки в результаті так і не отримують бажаний результат.

Другий варіант бути найкрасивішою - це косметичні салони. Однак сьогодні це можуть дозволити собі далеко не всі. І тут справа навіть не в грошах, а в часі. Відвідувати косметичний салон потрібно регулярно, і тут як з косметикою: упустила два-три сеанси, відразу личко зблякло.

Важко, дівоньки, дуже важко, але вихід є. Світ не стоїть на місці, і якщо еліксир вічної молодості поки не придумали, то високоефективні процедури для омолодження обличчя природним методом вже винайшли. І однією з таких процедур є плазмоліфтинг.

Суть процедури плазмоліфтингу

Є цей метод справді унікальним, а найголовніше природним для нашого організму. У ньому є певні приховані резерви, які сьогодні медицина навчила запускати в дію. Суть процесу полягає в тому, що в нашій крові є безліч «рідних» активних речовин, які багаті різними вітамінами і мінералами, і які здатні дуже ефективно відновлювати молоді клітини нашого організму.

 

За допомогою сучасного обладнання, косметологи впливають на глибокі шари шкіри, при цьому, не зачіпаючи верхню її частину. Модифікуючи під поверхнею шкіри колаген, відбувається омолодження клітин шкіри природним шляхом.

Особливості процедури

На сьогодні плазмоліфтинг є особливою методикою, яка вразила навіть самих скептично налаштованих жінок. Варто виділити кілька основних переваг такої процедури:

  • тривалий результат. Як правило, ефект після процедури тривати рік;
  • можливість використовувати процедуру на всіх типах шкіри;
  • природність процедури робить її цілком безпечною для нашого організму;
  • не тільки омолоджує шкіру, але також і є лікуванням різних шкірних захворювань, в тому числі хронічна сухість шкіри, вугровий висип, купероз і ін.

Мрії збуваються!

Ось, здається, і з'явилася можливість втілити нашу таємну мрію, а саме краса особи без особливих зусиль. Сучасні косметологи і професійне обладнання допоможуть вирішити всі ваші проблеми.

Плазмоліфтинг - це найкраще рішення для дівчини, яка не тільки цінувати свій час, але і вважає за краще натуральну і природну красу для своєї шкіри.

Плазмоліфтинг 
Процедура Ціна
Плазмоліфтинг обличчя, шия 2000 грн
 
 
1
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 325-99-16
Написати повідомлення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: