м. Мінська
вул. Маршала Тимошенко, 15г
(044) 428-01-09
(044) 428-01-11
(067) 325-99-16
Карта проїзду
м. Осокорки
вул. Дніпровська набережна 20а
(096) 806-52-25
Карта проїзду
м. Кловська
вул. Мечникова, 16
(068) 074-40-37
Карта проїзду
Троєщина
вул. Лаврухіна 3
(067) 391-68-48
Карта проїзду
 
 

Пресотерапія - запорука краси і здоров'я!

Історія не знає періоду, коли прекрасні жінки не прагнули б до поліпшення свого образу, звертаючись до різного роду процедур. Адже прекрасна жіноча частина населення повинна завжди залишатися молодою, підтягнутою і гарною. Над цим питанням працюють багато фахівців і, треба сказати, досягли значного успіху. Пропонується великий вибір косметичних процедур, спрямованих на оздоровлення шкіри і тіла.Серед них не останнє місце займає пресотерапія або, по - іншому, методика апаратного лимфодренажного масажу.

Суть і принцип роботи

Дана процедура може проводитися навіть в домашніх умовах за допомогою апарату для пневмодренажа. Одягається спеціальний костюм, що складається з декількох частин (його можна використовувати окремо, одягнувши тільки на руки, пояс або ноги). Людина лягає на кушетку або ліжко. Далі, знизу відбувається подача стисненого повітря на окремі частини тіла або на все тіло. Залежно від бажаного ефекту і свідчень у здоров'ю можна регулювати рівень тиску і час впливу пульсової хвилі за допомогою комп'ютера. Максимальний час сеансу баротерапії - 30 хвилин з перервами до 2 хвилин.

У чому користь?

Основні рідини людського організму: лімфа і кров. Саме здоров'я цих складових цінно для організму. Якщо в лімфатичної системи відбувається збій, страждає весь організм, імунітет падає, виникають болі в голові, набряклість, целюліт, знижується рівень працездатності, колір шкіри набуває нездоровий відтінок.

За допомогою механічного ритмічного впливу на м'язові тканини, підшкірний жир, вени, судини лімфи шкідливі речовини як би «витискаються» з організму. Процедура пресотерапії активізує діяльність лімфи і клітинних рецепторів, видаляючи застої міжклітинної рідини.

Всього за кілька сеансів:

  • значно прискорюється обмін речовин;
  • відновлюється водний баланс;
  • поліпшується венозний відтік;
  • підвищується тонус судинних стінок;
  • судини звужуються.

Побувавши на пневмомасажі, можна позбутися відчуття тяжкості в ногах, послабити напругу в м'язах шиї, видалити набряки (особливо це важливо при вагітності). Ця естетична медична процедура може повністю замінити звичайний масаж. Один сеанс баротерапії дорівнює десяти і навіть двадцяти сеансів ручного масажу.

Періодичність і кількість сеансів

Вже після 2-3 сеансів пневмомассажа вираженість «апельсинової» кірки помітно послаблюється, «йде» на три сантиметри целюліт, завдяки судиннозвужуючому ефекту. Уже після першого разу шкіра на дотик пружна, гладка, у всьому тілі буде відчуття легкості.

Пресотерапія зазвичай приймають до 3 разів на тиждень курсом, приблизно 20 раз.

Для кожного окремого пацієнта може бути розроблена своя програма і кількість сеансів. Особливо користується популярністю лімфодренажний масаж ніг, так як вони найбільше бувають навантажені.

Крім всіх позитивних моментів цієї чудової терапії, жінка отримає ще й психологічне задоволення. Відчуття дуже приємні. Людина, не докладаючи ніяких зусиль, отримує релакс і великий заряд бадьорості надовго.

Обов'язково скористайтеся пропозицією нашого центру. Ми працюємо на сучасному обладнанні - апарат пресотерапії E Air-press DS 3в1. Побалуйте себе кохану!

Ціни на пресотерапію
ЧАС Пресотерапія на все тіло ЦІНА
50 хв. 1 процедура 450 грн
50 хв. За умови придбання 5 процедур 2000 грн
50 хв. За умови придбання 10 процедур 3500 грн
 
 
1
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 325-99-16
Написати повідомлення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: