м. Мінська
вул. Маршала Тимошенко, 15г
(044) 428-01-09
(044) 428-01-11
(067) 325-99-16
Карта проїзду
м. Осокорки
вул. Дніпровська набережна 20а
(096) 806-52-25
Карта проїзду
м. Кловська
вул. Мечникова, 16
(068) 074-40-37
Карта проїзду
Троєщина
вул. Лаврухіна 3
(067) 391-68-48
Карта проїзду
 
 

 

SMAS-ліфтинг: запорука молодості

Передчасне старіння шкіри, спровоковане віком, способом життя або впливом гравітації, виражається не тільки зморшками і мімічними заломами, а й зоровою втратою пружності, овалом обличчя, що пливе і навіть надмірно опущеними бровами.

Обличчя немов стікає, подібно глиняній масці, і звичайної підтяжки виявляється недостатньо, щоб повернути його на місце.

Проте, альтернатива існує і на особливу увагу заслуговує SMAS-ліфтинг - підтяжка, передбачає вплив не тільки на шкіру, але й на підшкірножирову клітковину, м'язи, фасції, а також на колагенові і еластанові волокна. Підсумком такої процедури стає виражений комплексний ефект довготривалого характеру. І все це без хірургічного втручання і тривалої реабілітації.

Як це працює?

Процедура, тривалістю 30-90 хвилин, спрямована на створення і зміцнення своєрідного каркаса, що підтримує тканини і м'язи зсередини. Ультразвукові хвилі, повністю контрольовані фахівцем, проникають на глибину до 5 мм, провокуючи скорочення і наступне за ним ущільнення тканин.

Подібні маніпуляції є абсолютно нешкідливими і безболісними, але забезпечують високу ефективність і вкрай тривалий результат.

Більш того, SMAS-ліфтинг прекрасно поєднується з низкою інших антивікових методик (пілінг, шліфування, контурна пластика), а значить, результат процедури може бути ще більш вражаючим!

Чого слід очікувати?

Відразу після процедури можна очікувати значно посвіжіле, більш підтягнуте і пружне обличчя. Але слід пам'ятати, що процедура має накопичувальний ефект і максимальний результат буде досягнутий протягом декількох тижнів.

SMAS-ліфтинг забезпечує:

  • зорову підтяжку контурів і овалу;
  • більш чіткі риси обличчя;
  • згладжування мімічних зморшок і заломів;
  • ліфтинг куточків губ, брів і очей;
  • ліфтинг щік і усунення носо-губних складок;
  • формування чітких вилиць і підборіддя;
  • ущільнення шкіри і поліпшення її захисного бар'єру;
  • поліпшення якості шкіри.

Ефект від процедури зберегтися терміном до 18 місяців. І вимагає повторення через 2-3 роки. Таким чином, достатньо всього однієї процедури, щоб підтримувати шкіру в ідеальному стані!

Запорука молодості

Майте на увазі, якою б хорошою і ефективною не була методика, вона не спрацює, якщо була проведена з помилками. Тому рекомендуємо уважно ставитися до вибору фахівців і запрошуємо Вас в SPA-центр "Бомонд"! Ми працюємо з найкращим обладнанням Ulthera System. Приємна атмосфера, кращі професіонали і найсучасніше обладнання допоможуть розслабитися і отримати тільки найприємніші враження від відвідування!

 
 
1
Хочете зробити замовлення або отримати консультацію?
Передзвоніть нам або напишіть повідомлення!
(067) 325-99-16
Написати повідомлення
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Швидке замовлення:Вхід на сайт:

Запам'ятати мене
Відновлення паролю:
Інструкції по відновленню паролю будуть відправлені на пошту вказану при реєстрації на сайті.
Реєстрація: